Новини

«Офіс аудиту» готовий до роботи

30.11.2015 / 17:10
«Офіс аудиту» готовий до роботи

У Головному управлінні ДФС у м. Києві завершилась двотижнева інтенсивна програма навчання працівників «Офіс аудиту», яка проходила з 16 по 27 листопада. 

Останній день підвищення кваліфікації аудиторів, які навчались за спеціальною програмою, був для них вирішальним, адже складався не лише з лекцій та семінарів. Наприкінці навчального дня, працівники відомства пройшли спеціальне тестування й анкетування, яке визначило ступінь та глибину засвоєних ними знань.

Результати фінального випробування приємно потішили членів фахової перевірочної комісії. За словами заступника начальника Головного управління ДФС у м. Києві Злати Лагутіної, деякі аудитори справились із завданням значно раніше встановленого часу. Проте швидкість виконаних завдань не вплинула негативно на їх якість. Навіть попри те, що деякі працівники проходили навчання без відриву від основної діяльності, успішність проходження тестів склала 100%. «Ми надзвичайно задоволені тим, що працівники «Офісу аудиту» скористалися наданою можливістю й перейняли знання та необхідний досвід у викладачів інститутів — провідних фахівців столиці з обліку та аудиту», — підкреслила Злата Володимирівна.

Насамкінець слухачі отримали спеціальні сертифікати. Проте, найголовнішим випробуванням для аудиторів стане реальна робота у пілотному проекті «Офіс аудиту».


За матеріалами

 Головного управління

ДФС у м. Києві