Новини

Пріоритет податковій реформі

07.12.2015 / 11:50
Пріоритет податковій реформі

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам наголосив на неприпустимості затягування проведення податкової реформи та висловив сподівання, що найближчим часом буде знайдено компромісне рішення і новий бюджет на 2016 рік буде сформований на новій податковій базі.

Глава держави  повідомив про намір ініціювати на цьому тижні проведення засідання Національної ради реформ та висловив сподівання, що відбудеться ефективна дискусія щодо податкового законодавства. Петро Порошенко також заявив про готовність оперативно подати податкові зміни на розгляд Верховної  Ради.

«Вважаю за необхідне, щоб нова податкова база передбачала середньотермінове планування, щоб одночасно була програма податкових змін на три роки і мораторій на зміни податкового законодавства, який би гарантував стабільність податкового клімату для підприємців та інвесторів», — наголосив Глава держави.

Президент нагадав про заплановані важливі дискусії з Міжнародним валютним фондом щодо кредитних програм, які мають забезпечити золотовалютні резерви, стабільність курсу та фінансово-банківської системи, джерела для покриття дефіциту бюджету.

«Я наразі достатньо оптимістично, незважаючи на дуже високу температуру дискусій, дивлюся на ці перспективи», — резюмував Глава держави.