Новини

Хоч горщиком назвіть, а в піч не саджайте

16.12.2015 / 15:20
Хоч горщиком назвіть, а в піч не саджайте

Після завершення прес-конференції (15 грудня 2015 р.), присвяченої третій річниці дії закону про заборону куріння в приміщеннях закладів ресторанного господарства, два буси з журналістами разом з організаторами заходу ГО «Життя» та Коаліцією «За вільну від тютюнового диму Україну» вирушили до 16 ресторанних закладів м. Києва - злісних порушників закону - і вручили там символічні тютюнові горщики. Наскільки дієвим виявиться такий моральний «тиск горщиком» - покаже час. А поки-що учасники заходу нарікали на надто лояльно прописаний у законі підхід до порушників і на бездіяльність уряду щодо захисту прав споживачів.

Андрій Скіпальський, голова правління  ГО «Життя», керівник проекту «Центр контролю над тютюном»:

- 16 грудня 2012 року набрали чинності зміни до Закону України  № 2899-IV«Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», якими заборонено курити тютюнові вироби, електронні сигарети і кальяни у приміщеннях закладів ресторанного господарства. Упродовж листопада 2015 року волонтери Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», проекту «Київ без тютюнового диму»  та Всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів» провели всеукраїнський моніторинг у більш ніж 700 кафе, барах і ресторанах міста Києва та 17 інших містах України щодо виконання Закону. Наші волонтери з’ясували, що 84% закладів виконують закон, у 118 (15,7%) виявлено порушення. Зокрема, сигарети курять у 6% закладів, а от куріння кальяну є справжньою проблемою - його практикують у 14% закладів і цифра дедалі зростає. Найбільш злісні порушники - у Києві (30%), Харкові (28%) та Одесі (27%). Проти активних курців, які отруюють життя пасивним, ми запускали соціальну рекламу. Дієво, але ненадовго. У 2015 році ситуація погіршилася порівняно з попереднім роком на 4%, а куріння кальянів зросло втричі. Загалом куріння кальянів - тренд 2015 року. На жаль, мало хто знає, що це більше зло, ніж цигарки. Погіршення стану справ у цьому році, вважаю, відбулося через відсутність контролю з боку Держінспекції з питань захисту прав споживачів. І ось вам результат. Але це не споживач винен - це позиція закладу. Зрештою, ст. 14 Закону про захист прав споживачів наголошує, що товар, який може зашкодити здоров’ю людини чи навіть призвести до смерті, має бути вилучений з продажу. Тільки у цьому пункті ми уже діємо неправомірно, не кажучи вже про інший.

Андрій Лига, член правління Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС»:

- Погіршення, що відбулось протягом цього року внаслідок порушення закону про куріння, - це лише невеличка частинка того, що відбувається в державі. Заборона перевірок тільки на руку нечистоплотним рестораторам. Той, хто несе найменші витрати на ринку, виграє в конкурентній боротьбі. Ми, не покаравши зловмисників за порушення, розв’язуємо їм руки, дозволяючи безчинствувати далі, й водночас зав’язуємо порядним рестораторам. У новому році не передбачено асигнувань органам, які займаються захистом прав споживачів. У жодній країні ЄС не допускають такого. Створюється враження, що хтось в уряді навмисно саботує європейські підходи у сфері захисту прав споживачів та, діючи за принципом «чим гірше, тим краще», приймає рішення прямо протилежні пропозиціям громадськості. Нашому уряду пощастило, що є споживча спільнота, яка володіє європейським досвідом і бачить вихід із ситуації, що склалася в країні. Прохання нас почути, щоб створити чітку і дієву платформу, на якій громадські організації могли б діяти з урядом на захист прав споживача.

Олег Оникієнко, голова Київської Асоціації Офіціантів:

- Позитивні результати цього закону уже відчули тисячі працівників закладів ресторанного господарства, які тепер працюють в бездимних приміщеннях та, відповідно, безпечних для здоров’я умовах. Однак не всі господарі готові йти на такий крок. Деякі нишком «покурюють», привертаючи більше клієнтів. Складається нечесна конкуренція, внаслідок якої страждають ті, хто дотримується букви закону. Коли його було введено в дію, не всі одразу могли змиритися з новими умовами праці. Ми пояснювали - нас не чули. Потім настала хвиля потепління й загальної високої свідомості. Тепер, на жаль, вона знову спала і за останній рік рівень порушень зріс на 3%. Це погана ознака. Найбільше ігнорують закон VIP-заклади, що звісно, не робить їм честі. Київ є трендовим містом. І з точки зору ресторанного господарства також. Тому VIP-и мають бути зразком чесності, порядності й акуратності у всьому. Надто - у виконанні державних законів.

Юрій Сахно, представник Державної інспекції з питань захисту прав споживачів:

- На жаль, ситуація ускладнюється тим, що багато злісних порушників закону про заборону куріння залишаються непокараними через... елементарну бюрократичну тяганину. Так, якщо ви «застукали» порушника і хочете свій «стук» передати куди потрібно, необхідно правильно написати звернення, у якому витримати, на перший погляд, ніби елементарні, але конче необхідні речі. Слід зазначати не назву закладу, а найменування підприємства та адресу місця здійснення, які, до речі, не вказані в чеку. Так, погоджуюсь, що за таких умов споживач має провести ціле власне розслідування, перш ніж достукатись до відповідних органів і «настукати» на порушника. Сьогодні приймаються й електронні звернення. Однак і до них висуваються вимоги, виконати які не в кожного «стукача» (у хорошому розумінні слова) вистачить сил, часу, натхнення і витримки.

Микола Проданчук, директор Інституту екогігієни і токсикології імені Л. І. Медведя МОЗ України, доктор медичних наук:

- Мене як представника від України - члена робочої групи Міжнародної конвенції протидії курінню, серед іншого, зокрема, надзвичайно непокоїть ситуація щодо безпечного ставлення моїх співгромадян до куріння кальянів. На жаль, переважна більшість із них щиро вважає це легкою забавою, яка не шкодить чи мінімально шкодить здоров’ю людини. Повний абсурд! Кальян отруює людський організм сильніше, ніж цигарка. Тому шкода, що цю ганебну звичку вважають легкою розвагою жінки. З того часу, як ми стали активно подорожувати до країн Сходу, куріння кальяну міцно увійшло в наше життя. Красивий зовні, з ароматним приємним запахом і присмаком, кальян «затягує» жінок та дівчат, які дуже швидко вчаться утворювати так званий «димовий паровоз» і страшно сказати (!) - надзвичайно тішаться цим. А тим часом при вживанні кальяну вони не лише швидко старіють, а й набувать страшних хвороб. Адже спалювання вугілля в кальяні відбувається при температурі 450 градусів, гарячий дим потрапляє до легень і склероризує їх. Легені перестають бути еластичними, що врешті-решт призводить до астматичних хвороб. Ароматизатори також перетворюються на канцерогенні речовини і завдають шкоди гортані, трахеям і легеням. Ушкоджені клітини слизової оболонки легень не заживають. Хочеться не говорити - кричати про те, що хвороба може бути відтягнута в часі, але вона неминуча. На жаль, заручниками ситуації є й так звані пасивні курці, адже при курінні кальяну чадного газу виходить більше, ніж при споживанні цигарок, і людина, яка не курить, може отруїтися цим газом більше, ніж та, яка курить.

Якщо громадяни не надто обізнані або несвідомі того, які наслідки від куріння на них чекають, про це необхідно подбати державі. Візьмімо хоча б Сінгапур. Ще якихось 20 років тому у них, грубо кажучи, не було цивілізації. Нині ж є все, але ні алкоголю, ні тютюну, ні наркотиків. Гадаєте, висока свідомість людей? Високі вимоги й жорсткі покарання. Запалив раптом у номері готелю (ніхто ж не бачить) - автоматично замикаються усі двері, а через п’ять хвилин - на порозі поліція. Шалений штраф - і ви вільні. Ні, не можна забороняти розважатися курцю. Але робити це слід з розумом, навіть з хитринкою, як в інших країнах. Уявіть собі: зимовий сад, пальми, ліани, орхідеї, декоративні фонтанчики, струмочки, словом, райський куточок. А поряд - засклена кімната - місце для куріння, яке ніколи не прибирається. Лише від одного тільки її вигляду хочеться кинути курити раз і назавжди. До чого це? До того, що законодавство у нас хороше, от тільки методи - ніякі.


Лариса Сай-Боднар