Новини

У понеділок, 21 грудня 2015 р., до парламенту подадуть нові зміни до Податкового кодексу

18.12.2015 / 14:00
У понеділок, 21 грудня 2015 р., до парламенту подадуть нові зміни до Податкового кодексу

Про таке рішення за результатами засідання спільної робочої групи, до якої увійшли представники і Верховної Ради, і уряду, повідомила голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

«У понеділок, 21 грудня, до Верховної Ради буде подано новий законопроект про внесення змін до діючого Податкового кодексу. Вони стануть тією податковою базою, на якій буде побудовано бюджет країни на 2016 рік. Ці зміни допоможуть збалансувати бюджет та не допустять руйнівних наслідків для економіки», - написала народний депутат на своїй сторінці в Фейсбуці.

За словами Ніни Южаніної, урядовий законопроект №3630 після затвердження парламентом змін до Податкового кодексу та ухвалення бюджету-2016 також буде розглянутий Верховною Радою у першому читанні. Планується, що цей документ стане базою для розробки в наступному році нового податкового кодексу, в якому знайдуть своє відображення і прогресивні норми парламентського законопроекту №3357. «Вірю, що в наступному році нам вдасться підготувати для країни справді ліберальну податкову реформу, яка буде детально прорахована найширшим колом спеціалістів, погоджена із суспільством і міжнародними партнерами та прийнята, як цього вимагає закон, до 1 липня 2016 року. І у новий 2017 рік ми увійдемо уже з новим кодексом і новою податковою філософією», - зауважила парламентарій.