Новини

Громадськість Рівненщини вимагає якісних реформ

18.12.2015 / 19:00
Громадськість Рівненщини вимагає якісних реформ

Громадськість Рівненщини вимагає якісних реформ

Начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев зустрівся з громадськістю з метою обговорення податкової реформи та змін у діяльності державного органу влади після революції Гідності.

У засіданні «круглого столу» взяли участь члени Громадських рад при обласній державній адміністрації та Головному управління ДФС у Рівненській області.

Оскільки, громадськість зацікавлена у якісних змінах, які мають надати поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу, місцевих громад, під час зустрічі податківці презентували оприлюднений проект податкової реформи, озвучивши її основні аспекти. Представники громадських організацій Рівненщини вирішили: реформа податкової системи є вкрай необхідною та повинна забезпечити податкову стабільність, уникнення подвійного тлумачення норм Податкового кодексу, протиріч та непорозумінь у його застосуванні на практиці. Це полегшить становище платників податків та призведе до можливості чіткого виконання фіскальними органами своїх контролюючих функцій.

Начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев надав присутнім звіт про роботу служби та зміни, які відбуваються. Він, зокрема, зазначив, що під час чергового скорочення працівників, буде врахована їх кваліфікаційна підготовка та вік.

Члени засідання серед цілої низки запитань зокрема озвучили й щодо організації подальшої роботи фіскальної служби регіону. Вони вкрай здивовані низькою заробітною платою державних службовців та чималим скороченням штатної чисельності працівників, адже служба повинна стати сервісною та забезпечити комфорт сплати податків для кожного платника.


За матеріалами Головного управління  ДФС у Рівненській області