Новини

До «Родини» — з родинними почуттями

28.12.2015 / 19:30
До «Родини» — з родинними почуттями

Працівники фіскальної служби Дніпропетровщини в передноворічно-різдвяні дні привітали вихованців Перещепинського навчально-виховного комплексу «Родина».

Усім без винятку мешканцям «Родини» — дітям, що залишилися без батьківської опіки, податківці і митники подарували солодощі, а для кращих учнів старших класів влаштували пізнавальну екскурсію до м. Дніпропетровська.

А щоб діти відчули не лише людську турботу, а й духовний зміст Дня Святого Миколая, що минув та свят, що наближаються, шефи запропонували їм відвідати храм апостола Матфея, що на території Головного управління фіскальної служби області. Настоятель храму провів богослужіння, розповів про духовний зміст свята, історію виникнення християнської традиції піклуватися  про дітей та обдаровувати їх, благословив юних гостей.

Працівники ДПІ Жовтневого району м. Дніпропетровська, куди з ознайомчою екскурсією прибули підшефні , не лише розповіли про призначення податкової та її роботу, а й дали змогу заглянути за віконця операційного залу, де проходить основна робота працівників Центру обслуговування платників.

З історією митної справи вихованці школи-інтернату ознайомилися у музеї  історії української митниці, облаштованого у стінах Дніпропетровського університету митної справи і фінансів. Юні гості особисто переконалися у тому, як з плином часу змінилися не лише умови роботи митників, а й відношення до людей і товарів, які у різні часи перетинали кордон держави, дізналися про митні платежі у різних країнах та роботу по боротьбі з контрабандою. А ось умови роботи й атмосферу, яка панує на митниці сьогодні гості на власні очі побачили на митному посту «Дніпропетровськ — Лівобережний» м. Дніпропетровська. Митники провели екскурсію не лише в операційному залі посту, а й на площадці, де проводиться огляд товару, який переміщується через кордон держави. Насамкінець дітей провели до загону з екзотичними птахами — страусами, яких переважна більшість вихованців школи-інтернату бачили вперше в житті, тому були в неймовірному захваті.

З екскурсії діти поверталися стомлені, але щасливі. На прощання шефи пообіцяли, що й надалі будуть підтримувати добрі традиції й влаштовувати своїм підопічним цікаві та приємні сюрпризи.


За матеріалами Головного управління
ДФС у Дніпропетровській області