Новини

Верховна Рада перегляне бюджет-2016 вже у лютому

05.01.2016 / 15:20
Верховна Рада перегляне бюджет-2016 вже у лютому

Про це заявив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Антонищак.

«Бюджет будемо переглядати. Я невдоволений тим, що Міністерство фінансів України наполовину врізали кошти, які мали дати Прикордонній службі. Також врізали видатки на озброєння, заробітну плату військовим», — зазначив депутат.

Депутат зауважив, що в прийнятому податковому кодексі є один плюс — це компроміс між Комітетом з питань податкової та митної політики і Міністерством фінансів щодо зниження єдиного соціального внеску.

«Дві третіх тих поправок, які ми подавали, доопрацьовував комітет. На даний час подивимося, як податковий кодекс працюватиме, тому що там є дуже революційні речі, зокрема майже в два рази знижено ЄСВ, також є певні зниження податків. Ми зафіксували певні пільги для підприємців. Крім того, зараз депутати паралельно працюють над створенням реформаторського податкового кодексу, який буде ультраєвропейським та сучасним», — підкреслив Андрій Антонищак.

Він додав, що серед основних вимог МВФ — дефіцит бюджету не більше 3,7 млрд.  грн. та боротьба з корупцією.

«Скоро ми покажемо МВФ законопроект про Національну митну службу. На сьогодні основне завдання митниці — не збирати податки, а прозоре переміщення товарів через кордон та боротьба з контрабандою», — резюмував депутат.