Новини

Професія – домашній працівник

05.01.2016 / 17:00
Професія – домашній працівник

Новий законопроект, ініційований Кабміном, має на меті забезпечити соціальний захист працівників, які надають персональні послуги в сім’ях.

Адже саме ця галузь діяльності здебільшого є неформальною. Незважаючи на законодавчу врегульованість питання поширення загальнообов’язкового соціального страхування на цю категорію працівників, роботодавці не поспішають реєструвати їх та сплачувати за них внески. Водночас,за оцінками Держстату, загальна кількість осіб, які надають побутові та персональні послуги в сім’ях, становить близько 162 тисяч. За попередніми даними Державної фіскальної служби, лише близько 7,5 тис. осіб на сьогодні сплачують за себе соціальні та пенсійні внески.

Зі зростанням безробіття у країні професія домашнього працівника стає дедалі затребуванішою. У пошуках заробітку потенційні домашні працівники, серед яких переважають жінки (чимало серед них і з вищою освітою), пристають на будь-які умови. Однак далеко не всім таланить із родинами, на які працюють. Як свідчить практика і життєвий досвід, переважна більшість роботодавців використовують будь-які зачіпки, аби заплатити менше, ніж попередньо домовлялися, або звільнити без будь-яких попереджень чи пояснень. Так неформально зайнятий працівник автоматично потрапляє до категорії соціально незахищених.

Вирішити трудові питання домашніх працівників та їх відносини з роботодавцем, а також створити умови для виходу їх з неформального сектору покликаний проект Закону №3734 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання та легалізації зайнятості домашніх працівників», зареєстрований у парламенті 28 грудня 2015 року.

Оскільки фактично роботодавці здебільшого не зацікавлені сплачувати соціальні внески та податки за домашнього працівника, найнятого в свою сім’ю, законотворці вважають єдиним дієвим механізмом легалізації зайнятості цієї категорії працівників їхню особисту зацікавленість і добровільну участь у загальнообов’язковому соціальному та пенсійному страхуванні. Тому трудові питання домашніх працівників та їх відносини з роботодавцем, а також створення умов для виходу їх з неформального сектора і забезпечення соціального захисту потребують законодавчого врегулювання.

Зокрема, законопроектом передбачено можливість добровільної сплати домашнім працівником внесків на соціальне та пенсійне страхування. Для цього запропоновано внести зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Крім того, документ має на меті захистити права домашніх працівників, чітко окреливши коло їхніх прав та обов’язків, певних аспектів  відносин з їх роботодавцем для унормування праці домашніх працівників. Так, у Кодексі законів про працю України запропоновано визначити особливості регулювання зайнятості домашніх працівників з урахуванням міжнародного досвіду, зокрема, передбачено обов’язкове укладення трудового договору між роботодавцем та домашнім працівником, умови його припинення, випробувальний термін тощо.

Ініціатори законопроекту переконані, що документ створить умови для поступового виходу домашніх працівників, особливо передпенсійного віку, з неформального сектору зайнятості.


Інна ГОЛОВКО