Новини

ДФС у м. Києві викрито факт розкрадання бюджетних коштів на суму 25,3 млн. грн.

06.01.2016 / 10:20
ДФС у м. Києві викрито факт розкрадання бюджетних коштів на суму 25,3 млн. грн.

Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у м. Києві спільно з СБУ викрито факт нецільового використання бюджетних коштів на суму 25,3 млн. грн.

Встановлено, що зазначені кошти були перераховані однією з держустанов на рахунки двох товариств з обмеженою відповідальністю у якості оплати послуг із санаторно-курортного лікування. Однак останні використали отримані гроші на цілі, не пов`язані з наданням відповідних послуг.

За результатами проведеного ДФС дослідження виявлено, що у подальшому державні кошти було перераховано на адресу низки підприємств, які не мають трудових ресурсів, виробничого та іншого необхідного обладнання та дозвільних документів для здійснення відповідної діяльності.

Ці факти можуть свідчити, що в результаті зловживання посадовими особами держустанови своїм службовим становищем було здійснено ймовірне розкрадання бюджетних коштів з подальшою їх легалізацією в особливо великих розмірах.

За даними фактами до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 ККУ.

Здійснюється кримінальне провадження.