Новини

Арсеній Яценюк: «Уже 5,4 мільйона сімей отримують субсидії»

11.01.2016 / 10:34
Арсеній Яценюк: «Уже 5,4 мільйона сімей отримують субсидії»

Механізм, який запропонувала держава для зменшення вартості житлово-комунальних послуг, працює.

«Усі страхи, які були ще півроку тому з приводу того, що субсидію неможливо оформити або що цей механізм не буде працювати, виявилися політичною брехнею. Практично кожен третій громадянин країни отримує пряму фінансову допомогу від держави», — підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» в неділю, 10 січня.

 

Арсеній Яценюк звернувся до громадян оформлювати субсидії.

«Мало хто вірив у те, що держава буде реально допомагати кожному, хто потребує цієї допомоги. Але правда наступна: 5,4 мільйона українських сімей не просто звернулися за субсидіями, а отримують ці субсидії. І кожен з вас це знає. Якщо ви самі не отримали субсидію, то ваші знайомі, близькі і друзі її отримують».

Глава Уряду зазначив, що деякі сім’ї сплачують в поточному році навіть менше, ніж торік.

Глава Уряду також нагадав, що за рішенням Уряду домогосподарства, які використовують природний газ для опалення оселі, можуть протягом шести місяців використати 1200 кубічних метрів газу за пільговою вартістю за тим графіком, який їх влаштовує.

«Наприклад, грудень був теплий. Це означає, що споживання газу було менше. І якщо ви зекономили газ в грудні, то той обсяг зекономленого газу ви можете легко використати в січні. Або навіть у тому випадку, якщо ви в січні використаєте більше, ніж зекономили в грудні, то ви можете частину газу з наступних місяців також використати в найбільш холодний місяць».