Новини

Додаткові ПДВ-рахунки

25.01.2016 / 15:20
Додаткові ПДВ-рахунки

У системі електронного адміністрування ПДВ для сільгоспвиробників запущено механізм, завдяки якому автоматично перераховуватимуться кошти до Державного бюджету та на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств.

За інформацією, оприлюдненою на сторінці Facebook Мінфіну, аби уможливити адміністрування ПДВ для сільгоспвиробників за новими нормами, ухваленими Верховною Радою наприкінці грудня, відомство разом з Державною фіскальною службою України та Державною казначейською службою України ініціювали відкриття трьох додаткових рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ для сільгоспвиробників, що призначені для перерахування коштів до Державного бюджету України та на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств у різних частках залежно від виду продукції.

Відтак було доопрацьовано програмне забезпечення електронного адміністрування ПДВ-рахунків для виробників с/г продукції, і вже з 20 січня 2016 року запущено механізм, який дає змогу автоматично перераховувати кошти до Державного бюджету та на спеціальні рахунки с/г підприємств. Станом на 21 січня Державна казначейська служба здійснила перерахування на спецрахунки сільськогосподарських підприємств усіх наявних коштів на суму 4,7 млн. грн, що надійшли на нові електронні ПДВ-рахунки сільгоспвиробників за період з 11 січня по 20 січня 2016 року. Надалі ця процедура здійснюватиметься автоматично.