Новини

За матеріалами Головного управління ДФС у м. Києві

25.01.2016 / 18:30
За матеріалами Головного управління ДФС у м. Києві

На захист мирних кордонів

У м. Києві впродовж 2015 року до Державного бюджету України надійшло понад 1,5 млрд.  грн. військового збору

У 2015 році платники податків м. Києва сплатили до державного бюджету 1 561,7 млн.  грн. військового збору. Індикативні показники виконано на 120,7%.

Найвищий показник зафіксовано у грудні 2015 року, коли до Державного бюджету України надійшло 202,7 млн.  грн. військового збору, що складає 156% виконання індикативного показника.

 

 

Паперові забудови

У м. Києві забудовник ухилився від сплати більше 50 мільйонів гривень податків

Група будівельних компаній, якою протягом минулого року було здійснено будівельних робіт на сотні мільйонів гривень, в своїй діяльності використовувала одразу декілька непрозорих схем.

По-перше, значна частина отриманих від інвесторів коштів переводилась в готівку шляхом перерахування коштів на підконтрольні фіктивні підприємства за ніби то виконані підрядні будівельні роботи.

В другій частині протиправної схеми використовувався механізм так званих «інвестицій», коли кошти, зібрані з інвесторів будівництва, направлялись на рахунки підконтрольних зловмисникам інвестиційних фондів, а в подальшому перераховувались на рахунки фіктивних підприємств як погашення неіснуючих боргових зобов’язань за підробленими платіжними документами. Отримані доходи виводились на рахунки офшорних компаній, зареєстрованих на Кіпрі та Сейшельських островах. На підтвердження інформації їх печатки було знайдено під час обшуків. Також в ході обшуків вилучили первинні документи, чорнові записи та «тіньову бухгалтерію», комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, а також не обліковану готівку.

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у м.Києві, полковник податкової міліції Ігор Скороход підкреслив, що лише за попередніми підрахунками фахівців протягом 2015 року з цієї групи компаній недонадійшло більше 50 мільйонів гривень податків і зборів. Отримані під час обшуків додаткові докази будуть враховані під час документальної перевірки.