Новини

У столиці вилучили продукцію Apple на 6,5 мільйонів

27.01.2016 / 19:40
У столиці вилучили продукцію Apple на 6,5 мільйонів

Перший заступник Голови ДФС України Сергій Білан на своїй сторінці на Facebook повідомив, що у столиці працівники податкової міліції вилучили партію продукції компанії Apple, незаконно ввезену на територію України.

Ще в жовтні минулого року Сергій Білан наголошував, що попереду у правоохоронців низка заходів, спрямованих на ліквідацію тіньових схем з імпорту високоліквідних товарів.  А вже наступного місяця в Києві було вилучено нелегально імпортовану продукцію Apple вартістю на понад 1 млн грн. Загалом восени минулого року в Києві під час обшуків торговельних і складських приміщень деяких інтернет-магазинів податківці вилучили близько 2 тисяч одиниць продукції торгової марки Apple вартістю 10 млн грн.

Сьогоднішня новина свідчить про те, що боротьба з контрабандою високоліквідних товарів триває. Наразі у рамках розслідування кримінального злочину, відкритого за ст.212 (ухилення від сплати податків і зборів) встановлено, що техніка ввозилася з порушеннями податкового та митного законодавства. Надалі вона продавалася через Інтернет та магазини роздрібної торгівлі.

Зі слів посадовця, на підставі постанови суду в складських приміщеннях інтернет-магазину було проведено обшуки, під час яких виявлено та вилучено 1127 одиниць техніки Apple, зокрема 39 моноблоків iMac, 9 моніторів Thunderbolt Display, 120 ноутбуків MacBook, мобільні телефони iPhone, програвачі iPod, базові станції AirPort Time Capsule, роутери AirPort  та аксесуари.

Орієнтовна вартість вилученого становить 6,5 млн. гривен. Слідство триває.