Новини

У ДФС привітали «Фантом» з річницею створення

01.02.2016 / 11:10
У ДФС привітали «Фантом» з річницею створення

У Державній фіскальній службі України відзначили першу річницю створення спеціального підрозділу податкової міліції ДФС «Фантом», який діє на території проведення  антитерористичної операції.

Офіцерів податкової міліції привітали Голова ДФС Роман Насіров, Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан, керівники та представники Адміністрації Президента, Міністерства фінансів України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та інших силових підрозділів і відомств, органів влади та волонтери.

«За короткий час нам вдалося створити високопрофесійний і добре оснащений підрозділ, здатний виконувати складні і підчас небезпечні для життя завдання. У «Фантомі» служать спеціально підготовлені офіцери –добровольці, справжні фахівці оперативно-розшукової справи. Вони здатні приймати зважені рішення, ефективно протидіяти злочинності та захистити наших громадян», — наголосив Роман Насіров.

Створили «Фантом» наприкінці січня минулого року для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території. За цей час відбулося чотири ротації працівників цього спецпідрозділу, в лавах якого загалом служить 521 офіцер податкової міліції.

Ризикуючи своїм життям вони разом зі своїми колегами з інших правоохоронних органів у складі зведених мобільних груп контролюють лінію розмежування. Завдяки їх роботі на ринки України не потрапила значна кількість контрабандних та фальсифікованих товарів.

«Хочу подякувати всім офіцерам «Фантому» за  сумлінну щоденну важку працю. Особлива подяка нашим жінкам, які на рівні з сильними чоловіками виконують нелегку та небезпечну для життя роботу. А головне — бажаю всім нам якнайшвидше мирного неба над головою та повернення всіх бійців живими та неушкодженими», — підкреслив Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.

Важливість та ефективність роботи підрозділу також відзначили представники інших державних та правоохоронних органів. З їх слів, кордони нашої країни надійно захищені завдяки професійності та мужності офіцерів, які тримають економічну оборону в зоні АТО.

В свою чергу начальник Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення АТО Олександр Власов подякував всім присутнім за визнання професійності та вкладу спецпідрозділу «Фантом» у спільну справу захисту економічних інтересів, територіальної цілісності та незалежності України.

 «Ніколи не здавайся і ти побачиш, як здаються інші. З цією фразою асоціюється наш приїзд на першу ротацію. За цей рік їх було чотири. Ми не здалися за цей час. Ми показали, що податковий міліціонер не тільки має сидіти за комп’ютером, а й у важкі для країни часи повинен взяти зброю і захистити її», — наголосив Олександр Власов.

З нагоди річниці працівникам «Фантому» були вручені відомчі відзнаки.