Новини

У фіскальній службі столиці розповідають про новації-2016

18.02.2016 / 16:20

Семінар для платників податків розраховано окремо на юридичних (18 лютого) та фізичних осіб (19 лютого).

Відкриваючи захід, начальник ГУ ДФС у м. Києві Людмила Демченко розповіла бухгалтерам та керівникам підприємств про зміни, що відбуваються в організаційній структурі відомства. Зокрема, в рамках пілотного проекту, підтвердженого місією МВФ, на базі столичної фіскальної служби було створено офіс аудиту. Задля цього всіх працівників підрозділів контрольно-перевірочної роботи переведено з районних інспекцій до ГУ ДФС у м. Києві. «Фактично ми змінюємо філософію самої перевірки. Важливо, щоб наші аудитори були дійсно аудиторами, щоб у фіскальній службі столиці працювали спеціалісти, які б могли з вами розмовляти однією мовою», — звернулася до учасників семінару Людмила Демченко і закликала підтримувати зворотній зв’язок із відомством в разі появи труднощів у процесі узгодження донарахованих сум.

Також очільник ГУ ДФС у м. Києві нагадала, що до 1 травня триває кампанія декларування доходів громадян, одержаних у 2015 р.: «Чимало законодавчих новацій стосуються фізичних осіб – і в частині транспортного податку, і в частині оподаткування нерухомості. Це — тема завтрашнього нашого семінару, приходьте».

Проведення семінарів – лише одна із форм постійної взаємодії столичних фіскалів із платниками податків. По відповіді на свої запитання, задля термінового вирішення якоїсь проблеми або із прогресивними ідеями, спрямованими на покращення роботи служби можна звертатися як до центрів обслуговування платників податків, так і до начальника ГУ ДФС у м. Києві та її заступників особисто, зокрема по середах впродовж скайп-години. «З будь-якого питання, яке вас турбує, звертайтеся. Для цього ми і працюємо — щоб допомагати вам», — підсумувала Людмила Демченко.

Друга частина дводенного семінару «Детально про новації – 2016» розпочнеться 19 лютого о 10:00. Місце проведення — Львівська площа,8, Конгрес-хол ДФС України.


Ольга ГЕРМАНОВА