Новини

Вражаючі результати

22.02.2016 / 15:20

Зі слів заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова, завдяки функціонуванню системи Prozorro економія бюджетних коштів перевищила 680 млн. гривень.

За інформацією, оприлюдненою на сайті відомства, команда Prozorro уже тестує нові функції, які будуть доступні в електронній системі вже з березня. Крім того, запрацював оновлений сайт ProZorro, який значно полегшує пошук тендерів. Підготовка до переведення всіх державних закупівель в електронний формат здійснюється відповідно до графіка, установленого Законом «Про публічні закупівлі». Система доопрацьовується, і з 1 квітня вийде з новим функціоналом. Зараз проводиться навчання для окремих держзамовників — державних компаній, місцевих органів влади. Частина регіональних адміністрацій перейшла на ProZorro добровільно, однак не всі держзамовники підтримують реформу, — повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Поки що ProZorro працює на допорогових закупівлях (до 200 тис. грн. для товарів і послуг, і до 1,5 млн. грн. для робіт). Але вже в пілоті заведено понад 50 тис. тендерів на суму 12 млрд. гривень. При цьому економія бюджетних коштів перевищила 680 млн. гривень», — наголосив Максим Нефьодов.