Новини

Франція вимагає від Google 1,6 млрд євро компенсацій за несплачені податки

26.02.2016 / 09:30

Влада Франції вимагає від американського інтернет-гіганта Google виплатити 1,6 млрд євро в якості компенсації за несплачені податки.

Раніше Google погодилася сплатити 130 млн фунтів (181 млн доларів) податкових компенсацій британським властям.

Керівництво Google має намір обговорити з французькою владою умови виплати і, можливо, в результаті перерахує лише частину суми.

У минулому році податкові регулятори Євросоюзу почали розслідування податкових угод великих компаній, що працюють на території ЄС.

У жовтні минулого року Європейська комісія зобов’язала американську мережу кав’ярень Starbucks і автоконцерн Fiat Chrysler сплатити додаткові податки на суму 30 млн євро з кожної компанії.

Повідомлялося, що згідно з підготовленим пропозиціям американські транснаціональні корпорації, такі як Google, Facebook і Amazon, змушені будуть розкривати дані про доходи та податкові відрахування в Європі.

Новий проект повинен бути представлений 12 квітня. Податкове законодавство ЄС вимагає згоди всіх 28 держав. Однак джерела заявили, що нові правила будуть здійснюватись шляхом внесення змін в одну з двох існуючих директив, тобто вони можуть бути прийняті кваліфікованою більшістю, або 16 із 28.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42