Новини

Сполучені Штати Америки не оподатковують деякі українські товари

03.03.2016 / 13:50

При цьому продовжується робота Посольства України в США, щоб цей список розширився, — повідомив Посол України в США Валерій Чалий

«Є сегмент інертних газів. Він маловідомий, але в ньому є своя ніша, яку заповнює український виробник. Ми працюємо в цьому напрямку, щоб максимально займати певні ніші і розширювати свою присутність у них», — зазначив дипломат.

Валерій Чалий також поінформував, що умови ведення бізнесу в США не всім відомі. Завдяки активній роботі посольства в США, були зняті тарифні обмеження з 3800 товарних позицій. Іншими словами, Україна була зарахована в пільгову генералізовану систему преференцій.

«На території США практично без мита можна продавати кондитерські вироби, овочі, консерви, макуху, волоські горіхи, крупи і борошно з вівса й кукурудзи. У промисловій сфері — пігменти та препарати, виготовлені на основі діоксиду титану, столярні вироби, частини залізничних локомотивів, вагонів і рухомого складу й багато іншого», — заявив дипломат.

Як повідомлялось, Україна зможе експортувати в США близько 5000 найменувань товарів у безмитному режимі до 31 грудня 2017 року.