Новини

Фіскальна служба співпрацюватиме з китайськими партнерами

18.03.2016 / 11:10

Про запровадження співробітництва між ДФС та  представниками китайського бізнесу, що сприятиме створенню належних умов для взаємовигідних інвестицій в українську економіку, йшлося під час  зустрічі Голови ДФС Романа Насірова з представниками Китайської Торгової Асоціації.

«Для України Китай є великим торговим партнером, тому це співробітництво й надалі буде посилюватися. Зокрема, це пов’язано також з відкриттям «Нового шовкового шляху», яким здійснюватимуться поставки товарів з Китаю через Україну в Європу», - повідомив Роман Насіров.

За його словами, у цьому напрямі вже відпрацьовані найбільш оптимальні маршрути. Сьогодні спільно з європейськими країнами-сусідами Україна працює над створенням швидкого «зеленого коридору» для товарів, які рухатимуться транзитом по цьому шляху.

«Ми готуємось до цього зараз, розуміючи, що вантажопотік потенційно буде збільшуватись. Зокрема, навіть передбачаємо значну розбудову інфраструктури пунктів пропуску, які будуть функціонально оптимальними для такого транзиту товарів», - підкреслив Голова ДФС.

Представники Китайської Торгової Асоціації повідомили про наміри посилити співробітництво з ДФС, оскільки планують активізувати бізнес-контакти в Україні, а також відмітили ділові робочі відносини, які вже склалися.

Роман Насіров запевнив учасників зустрічі у підтримці конструктивного діалогу зі сторони ДФС та забезпеченні захисту законних інтересів всіх компаній, які працюють або планують працювати в Україні.