Новини

Співпраця продовжуватиметься та посилюватиметься

25.03.2016 / 10:10

Відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві.

«До Державного бюджету від платників податків столиці за січень-лютий цього року надійшло 5 млрд.  165 млн.  грн., що на 141 млн.  грн. перевищує минулорічний показник», — поінформувала присутніх начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

З її слів, збільшення надходжень відбулось за всіма основними податками. До бюджету м. Києва за 2 місяці 2016 року столичними платниками податків було сплачено 2 млрд.  421 млн.  грн., що на 43% більше, ніж минулого року.

Людмила Демченко також наголосила у своєму виступі, що виконання передбачених планів надходжень до бюджетів усіх рівнів залежить, зокрема, й від плідної співпраці податківців з громадськими організаціями платників податків. З її слів, Головне управління ДФС у м. Києві завжди приділяло цьому фактору значну увагу і в майбутньому лише посилюватиме зусилля у цьому напрямі.

На засіданні Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві були підписані меморандуми про співпрацю дорадчого органу столичної фіскальної служби з Асоціацією адвокатів України та громадським об’єднанням «Інститут реформ та розвитку Києва».


Сергій СОБУЦЬКИЙ

«Гарячі лінії»

Дата: 3 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42