Новини

Зелений туризм дасть можливість залучити ресурси у сільські громади

25.03.2016 / 12:30

Мінагрополітики стимулює розвиток сільського зеленого туризму. Це перспектива, яка дає можливість залучити ресурси в сільські територіальні громади. Про це повідомила заступник міністра Олена Ковальова під час наради з питань обговорення стратегічних напрямків розвитку аграрного сектору економіки й проблемних  питань розвитку регіонів, повідомляє AgroNews. 

О. Ковальова відзначила, що в міністерстві заплановано провести навчання як для лідерів сільських громад, так і для всіх бажаючих займатися сільським зеленим туризмом. Певні засоби на це передбачені донорськими організаціями, вивчаються пілотні регіони.

З її слів, Мінагрополітики спільно з усіма зацікавленими центральними органами виконавчої влади обробили концепцію розвитку сільських територій. «Сьогодні вже готується план заходів щодо реалізації концепції, який передбачає  бюджетне фінансування», - відзначила заступник міністра.

Олена Ковальова нагадала, що аграрна політика сьогодні неможлива без стратегії розвитку сільських територій. «Усвідомлюючи, що в умовах моно-виробництва досягти ефективного розвитку сільських територіальних громад неможливо, Мінагрополітики  сконцентровує увагу на декількох напрямках. Це стимулювання сільськогосподарських видів діяльності, допомога малим виробникам, кооперація, і розвиток не сільськогосподарських видів діяльності», - пояснила Ковальова.