Новини

Фінансова поліція: від каральних функцій до аналітичних

29.03.2016 / 09:30

Яким бути органу, що мають невдовзі створити, отговорювали 28 березня 2016 р. під час круглого столу в прес-центрі «ЛІГАБізнесІнформ».

На думку учасників заходу, Якість роботи податкової міліції є одним з наболілих питань у взаєминах платників податків із державою. Поданий днями до Верховної Ради законопроект №4228 «Про Фінансову поліцію» може радикально змінити характер цих відносин, адже його метою є ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій та створення фінансової поліції.

Ініціатори законопроекту народні депутати Тетяна Острікова та Андрій Журжій переконані: запропонована модель боротьби з економічними злочинами повинна бути ефективною та зменшить податковий тиск на платників податків.

Підтвердив необхідність прийняття законопроекту і Президент Асоціації платників податків України, колишній посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе. За його словами, бізнес невдовзі почне озброюватися та оборонятися, оскільки далі так працювати неможливо. Потрібна служба, яка б не заважала бізнесу.