Новини

Тримаємо на контролі

31.03.2016 / 11:10

У Києві відбувся круглий стіл на тему:  «Громадський контроль за бюджетними коштами: унікальні можливості порталу «Є-Datа». Його організували Міністерство фінансів України, Проект «Є-Data» та  ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД).

Під час заходу відбулася презентація другого в Україні інтерфейсу прикладного програмування, що надає можливість для роботи з інформацією про публічні кошти.

Зокрема, зазначалось, що серед міст України із внесенням даних на електронному порталі публічних фінансів «Є-Data» лідирує Тернопіль, де зафіксовано найбільшу кількість внесених даних та зареєстрованих службових кабінетів на порталі.

Керівник проекту «Є-Data» Олександр Щелоков відзначив також значний поступ і в інших містах:

«Можна ще виділити Дніпропетровськ, Одесу, Чернігів, Миколаїв, Харків і Полтаву, де влада є найбільш прозорою та відкритою», — заявив Олександр Щелоков.

З його слів, саме в цих містах було організовано перші семінари. Загалом по Україні зареєстровано та внесено 35% даних на офіційний портал публічних фінансів.

Олександр Щелоков також підкреслив, що важливо тримати баланс, — не тільки вимагати від бюджетних організацій інформації, звітів, роз’яснень, а й надати їм змогу розвиватись, автоматизувати свої процеси, надати сервіс підтримки.


Сергій СОБУЦЬКИЙ

«Гарячі лінії»

Дата: 3 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42