Новини

Навести порядок у системі соцвиплат

04.04.2016 / 11:10

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що внаслідок роботи, яку проводить Мінсоцполітики спільно з СБУ щодо перекриття злочинних схем, побудованих на соціальних виплатах переселенцям, розпочалася масована інформаційна кампанія проти керівництва Мінсоцполітики та СБУ.

«Ми розпочали боротьбу з «липовими» переселенцями, ми перекриваємо схеми, побудовані на соцвиплатах переселенцям. Ми фактично проводимо верифікацію тих людей, які зареєстровані як вимушені переселенці. Спільно з СБУ на сьогодні перекрито схем на мільярди гривень, — сказав Павло Розенко в ефірі оденого з телевізійних каналів.

Коментуючи інформацію одного з видань щодо розбіжностей у списках переселенців Міжвідомчого координаційного штабу і Міністерства соціальної політики, Павло Розенко підкреслив, що списки переселенців Міжвідомчого штабу і Мінсоцполітики — це абсолютно різні списки, які ніколи не співпадали і співпадати не можуть.

«Їх взагалі некоректно порівнювати. Звинувачувати нас у тому, що вони не співпадають — це все-одно, що звинувачувати «Динамо» (Київ) у тому, що там не грає Мессі», — зауважив міністр соціальної політики України.

Глава Мінсоцполітики нагадав, що на всі соціальні виплати переселенцям — пенсії, допомоги тощо — на рік виділяється близько 30-33 млдр.  грн.

З його слів, робота щодо верифікації соціальних виплат і перекриття злочинних схем буде продовжена.


Сергій СОБУЦЬКИЙ