Новини

Україна мандрівна

06.04.2016 / 13:50

Туристичний потенціал регіонів України був представлений на міжнародній туристичній виставці України — UITT-2016.

За інформацією Мінекономрозвитку, вперше за останні 12 років на масштабній події туристичної галузі з’явився загальнонаціональний стенд України, який викликав неабиякий інтерес у відвідувачів. Туристичний потенціал своїх регіонів на національному стенді мали змогу розкрити представники облдержадміністрацій, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Стендова площадка цього року вже брала участь у туристичній виставці ITB - 2016 у Берліні, де Україну представляли чотири міста – Київ, Одеса, Львів та Чернівці. А вже цього разу на стенді презентувало свій туристичний потенціал 11 українських міст.

Як зауважив керівник департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга, цьогоріч виставка збільшилася на 30%, водночас стенди різних країн та туристичних компаній виглядали так само професійно, як на головних туристичних виставках світу.

Експозицію відвідав Міністр культури і туризму Туреччини пан Махі Унал, який провів зустріч з Іваном Ліптугою. Під час зустрічі Міністр наголосив на тому, що Україна наразі є пріоритетним туристичним ринком для Туреччини. Під час розмови йшлося про перспективи українсько-турецького співробітництва, зокрема, розвиток пасажирського поромного сполучення, а також можливий запуск круїзних рейсів акваторією Чорного моря.