Новини

Україні дадуть 3,5 млн. дол. на поліпшення інвестиційного клімату

07.04.2016 / 17:38

Про це йдеться на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі у Facebook.

«Міжнародна фінансова корпорація (IFC), підрозділ групи Світового банку, та Державний секретаріат Швейцарії з питань економіки (SECO) виділять $3,5 млн у 2016-2018 роках на фінансування нової програми поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Програма має допомогти Україні у створенні ефективного регуляторного середовища для підприємств, зменшити витрати на здійснення підприємницької діяльності та допомогти відкрити нові ринки для українських сільськогосподарських виробників», - зазначається у повідомленні.

У МЕРТ відзначають, що йдеться про вдосконалення таких нормативних процедур, як отримання дозвільних документів, ліцензування та перевірки підприємств в усіх секторах економіки.

«Проект також допоможе адаптувати українське законодавство в аграрному секторі з урахуванням найкращого міжнародного досвіду. Зокрема, йдеться про правила і процедури для забезпечення безпечності харчової продукції, а також здоров’я рослин і тварин. Іншою сферою діяльності буде спрощення регулювання логістики портів та річкових перевезень задля розвитку торгівлі та експорту», - пояснюють у міністерстві.