Новини

Налаштовані на співпрацю

08.04.2016 / 13:30

В Україні будуть відкриті офіси Японського агентства міжнародної співпраці (JICA) і Японської організації сприяння розвитку зовнішньої торгівлі (JETRO), що дозволить активізувати співпрацю з японськими інвесторами

Про це сказав віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко за результатами візиту до Японії української делегації на чолі з Президентом Петром Порошенком. 

Як очікується, офіс JICA буде своєрідним «єдиним вікном», яке дозволить активізувати моніторинг нових інфраструктурних і складних технологічних енергоефективних проектів. Наприклад, прискорить реалізацію проекту реконструкції Бортницької станції аерації. 

Він також розповів, що офіс JETRO в Україні стане своєрідним хабом, у якому сходитимуться інтереси українських і японських підприємств. Вітчизняним компаніям не доведеться їхати до Японії, щоб дізнатися про актуальні можливості співпраці та пріоритетні проекти і налагодити кооперацію з японським бізнесом.

JETRO також допоможе налагодити тісніший контакт японського бізнесу з місцевим самоврядуванням в Україні.