Новини

Офшорний дедлайн

20.04.2016 / 10:00

Президент сподівається, що законодавчі зміни в питанні деофшоризації буть розроблені до літа.

Учасники Національної ради реформ під головуванням Президента Петра Порошенка обговорюють напрацювання ефективних механізмів щодо унеможливлення використання офшорних компаній для мінімізації податкових зобов’язань і виведення прибутку за кордон.

Глава держави повідомив, що на засіданні робочої групи була попередньо затверджена концепція деофшоризації. Зокрема, Глава держави має намір затвердити Указ «Про заходи, що унеможливлюють використання компаній-резидентів, що мають офшорний статус, для мінімізації податкових зобов’язань і виведення прибутку за кордон».

«Сподіваюсь, що до 1 червня спільна та узгоджена законотворча робота разом з експертним середовищем при залученні найкращих світових консультантів та аудиторів дозволить представити відповідні напрацювання у Верховній Раді для узгодженого голосування», - зазначив Президент.

Петро Порошенко висловив сподівання, що представники Державної фіскальної служби, Кабінету Міністрів, Верховної Ради та Адміністрації Президента зможуть нарешті вжити заходи, які унеможливлять використання громадянами України офшорних компаній для мінімізації сплати податків всередині держави. «У нас є шанс стати однією з перших країн, яка робить зміни в цій системі і стати першопроходцями – не пасти задніх, а показати приклад іншим», - підкреслив Глава держави.