Новини

Позаткове законодавство без «сюрпризів»

20.04.2016 / 11:10

Одним із завдань української влади є створення стабільного податкового законодавства, що забезпечить прогнозованість для бізнесу.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії закриття Українсько-датського бізнес-форуму за участю Прем’єр-міністра Королівства Данія Ларса Расмуссена у вівторок, 19 квітня.

«Ми не можемо змінювати правила гри у процесі інвестування. Ми перейдемо до формування нового податкового законодавства, але будемо робити це спільно і прогнозовано для того, щоби комплексно надати відповідь бізнесу в Україні, яким чином і які податки будуть сплачені, як вони будуть адмініструватися, для того, щоб ніхто не приходив з «сюрпризами» на ваші підприємства», - зазначив Прем’єр-міністр.

«Це виклики, але я переконаний у тому, що ми можемо з ними достатньо ефективно впоратися, – висловив сподівання Глава Уряду. – Беззаперечно, з вашою підтримкою уряд буде робити все для абсолютно публічної, відкритої своєї позиції». У свою чергу, уряд також розраховує на співпрацю та відвертий діалог із бізнесом. «Бажаю, щоб та мета, яку ви ставите перед собою – пошук нових можливостей, нові контракти і нові виробництва – приносили вам прибуток, і цей прибуток ви могли реінвестувати у відродження і зміцнення української економіки, а наші двосторонні відносини на цьому шляху міцніли», – заявив Володимир Гройсман.

«Ви маєте робити справу, ви маєте створювати нові робочі місця, а влада має вас обслуговувати, – підкреслив Прем’єр-міністр. – Усіляко будемо сприяти тому, щоби кожен, хто інвестує гривню або долар, або євро, в українську економіку, відчував себе комфортно. Але для цього нам потрібно пройти достатньо серйозний шлях».

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42