Новини

Українські підприємці вперше об’єдналися у незалежну Спілку українських підприємців (СУП)

20.04.2016 / 13:50

На 25-му році існування незалежної України підприємці вперше створили об’єднавчу Спілку українських підприємців (СУП) та офіційно презентували СУП 19 квітня 2016 року у м. Києві.

Спілка українських підприємців (СУП) – це перше об’єднання українських підприємців, яке створено поза межами політичних, галузевих та територіальних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України. Саме малий та середній бізнес має потенціал стати найпотужнішим двигуном для розвитку економіки України, таким, яким він є у всіх розвинутих країнах.

СУП об’єднує, представляє та захищає інтереси незалежних українських підприємців, незважаючи на масштаб, галузь та географію їхньої діяльності. Спілка діє поза політикою та не відстоює інтереси олігархів. СУП прагне об’єднати понад 100 тис українських підприємців до 2020 року.

СУП – це об’єднання успішних підприємців, які створюють робочі місця, сплачують податки, прагнуть розвивати український бізнес та захищати прозорі, цивілізовані умови його ведення. За підсумками діяльності у 2015 році 18 компаній, які представлені членами Ради директорів СУП, сплатили до державного бюджету України понад 2,2 млрд грн податків, створили понад 90 тис робочих місць та експортували українських товарів та послуг на суму понад 15 млрд грн у 200 країн світу.

Серед членів Ради директорів СУП: В’ячеслав Климов, співзасновник і співвласник компанії «Нова пошта» (президент Спілки), Олександр Почкун, засновник та керуючий партнер Baker Tilly Ukraine, Валерій Кондрук, власник компанії «Фармпланета», Дмитро Ушмаєв, засновник та генеральний директор компанії «Три Ведмеді», Володимир Цой, власник компанії MTI, Олена Шуляк, співвласник Midland Development Ukraine, Наталія Спіженко, власник Клініки Спіженко, Наталія Єремєєва, власник компанії «Стеклопласт», Алекс Ліссітса, генеральний директор компанії IMC Group, Ігор Гуменний, власник компанії UBC Group, Сергій Бартощук, голова наглядової ради ТМ «КОСМО», Андрій Федорів, власник компанії FEDORIV, Тімур Бондарєв, засновник та керуючий партнер Arzinger, Владислав Чечоткін, засновник та співвласник компанії Rozetka.ua, Микола Толмачов, засновник та генеральний директор будівельної компанії ТММ, Тарас Вервега, співзасновник компанії SoftServe та Марія Барабаш, засновник та власник компанії A7 GROUP.

«Для засновників СУП, які створили і розвивають бізнес в Україні, важливо зробити особистий внесок в успішне майбутнє цієї країни. Ми об’єдналися зі спільною метою – захищати інтереси малого, середнього і великого вітчизняного бізнесу, формувати сприятливий бізнес-клімат, сприяти зростанню українського експорту в світі. Разом ми зможемо вести діалог із владою і спрямовувати енергію підприємців на розвиток економіки України», – наголосив перший Президент СУП, співзасновник і співвласник компанії «Нова пошта» В’ячеслав Климов.

Марія Барабаш, засновник та власник компанії A7 GROUP, підкреслила: «Головне завдання СУП – стати найпотужнішим голосом українського бізнесу. Ми прагнемо, щоб підприємців в Україні стало більше і ми воліємо змінити образ українського підприємництва в суспільстві. Адже це ті, хто створюють свій бізнес з нуля, сплачують податки, працюють по 24 години на добу та мають бажання жити у кращій Україні».

Дмитро Ушмаєв, засновник та генеральний директор компанії «Три Ведмеді» під час презентації зазначив: «Я вірю у СУП. Я вірю, що підприємець – це та людина, яка змінює світ і є головною рушійною силою економічного зростання в державі. Без потужного бізнесу не може бути заможного суспільства».

За словами Ігоря Гуменного, власника компанії UBC Group: «Бізнес – як вірус грипу: він розвивається там, де для нього створено сприятливе середовище. На часі українським підприємцям докласти зусиль і створити ці умови. СУП займатиметься лобіюванням інтересів українського бізнесу».

«Ми створили СУП, щоб об’єднати українських підприємців, бо підприємці – це люди, які розвивають економіку і рухають її вперед. Якщо ми не об’єднаємося і не захищатимемо свої інтереси, то з нами ніхто не рахуватиметься. Ми прагнемо захистити і розвивати свій бізнес. Ми пропагуватимемо підприємництво для того, щоб діти мріяли стати не чиновником-корупціонером, а мріяли відкрити свою кав’ярню чи крамницю. Бо саме ці люди створюють нові робочі місця, інновації і загалом Україну», - наголосив Андрій Федорів, власник компанії FEDORIV.