Новини

Прем’єр-міністр: необхідно розробити нову податкову систему

28.04.2016 / 16:00

В Україні необхідно розробити нову податкову систему, яка буде простою, сталою, позбавленою популізму і даватиме час бізнесу для адаптації до нових умов.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із представниками вітчизняного та іноземного бізнесу за участі Президента України Петра Порошенка 28 квітня, – інформує прес-служба Кабміну.

«Маємо повернутися до дискусії щодо нової податкової системи, і маємо дати відповідь на деякі питання: вона повинна бути простою у розумінні і має бути сталою. Найголовніше, що ми маємо її прийняти не за день до нового року, дати час для адаптації бізнесу, для адміністрування. Вона не має бути популістичною. Це ті параметри, над якими ми будемо працювати», – заявив В. Гройсман.

Голова уряду повідомив, що питання повернення до розробки податкової реформи було обговорено зі Стратегічною групою радників з підтримки реформ в Україні, цю ідею також підтримує Президент України.

Прем’єр-міністр зазначив, що є багато напрацювань з цього питання, та висловив переконання, що вдасться вийти на консолідоване рішення, яке буде ухвалено парламентом України.