Новини

Україна і Канада інтенсифікують торговельні та інвестиційні відносини

11.05.2016 / 11:10

Про це зазначила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України  Наталія Микольська під час спільного брифінгу з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

З метою збільшення експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України протягом п’яти років Конференційною Радою Канади та Канадсько-Українською Торговою Палатою за фінансування Уряду Канади в Україні впроваджуватиметься проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS).

Мінекономрозвитку стане ключовим українським партнером у реалізації цього проекту.

Підкреслюючи важливість проекту, Посол Роман Ващук зазначив: «Через канадсько-український проект з підтримки інвестицій в Україні наші обидві країни прагнуть надати потужний стимул для українського експорту в Канаду, а також для наших взаємних інвестицій».

Канадсько-український бізнес форум, який пройде у м. Торонто 20-21 червня 2016 року, стане першою офіційною подією у рамках проекту CUTIS. Наталія Микольська підкреслила, що під час форуму будуть виступи представників Уряду обох країн та керівники бізнес-компаній з України та Канади на пленарних сесіях та доповідатимуть про проведення економічних реформ, інвестиційний і приватизаційний потенціал, та можливості співпраці з Україною. Очікується, що участь у форумі візьмуть близько 350 делегатів.

«Основним завданням цього форуму буде усунення стереотипів про Україну та привернення уваги інвесторів до  вітчизняного ринку. Це цільові зустрічі та зустрічі з інвесторами, які розглядають збільшення інвестиційного портфелю в Україну або з інвесторами, які стоять на порозі прийняття рішення і наше завдання полягає в тому, щоб це рішення було позитивним», - підкреслила Наталія Микольська.

У рамках першого дня форуму відбудуться панельні дискусії щодо інвестиційних та бізнес-можливостей в Україні, зокрема потенціалу розвитку сектору інформаційних технологій, сільського господарства та харчових технологій, енергоефективності та енергозбереження, інфраструктури і логістики. Продовжиться захід індивідуальними зустрічами між українськими та канадськими компаніями, зацікавленими у налагодженні співпраці та розвитку спільних проектів. Українським компаніям буде надана можливість представити свою продукцію та послуги у рамках інтерактивної виставки «Зроблено в Україні». Крім того, протягом другого дня форуму для учасників заплановані навчальні візити до кількох центрів кращих практик Канади.

Мінекономрозвитку презентуватиме Україну як нового, перспективного та надійного партнера для канадського бізнесу. Особливу увагу буде зосереджено  на структурованому представленні успіхів у проведенні реформ у ключових галузях, наступних кроках для покращення ділового клімату, та конкретних можливостях для розвитку двосторонніх бізнес-партнерств та інвестицій вже в найближчі місяці. Бізнес форум в Канаді стане четвертим у серії міжнародних бізнес-форумів, проведених у США, Німеччині та Нідерландах.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42