Новини

Податковий комітет рекомендуватиме парламенту звільнити пенсії від оподаткування

12.05.2016 / 17:10

Про це журналістам повідомила голова комітету Ніна Южаніна.

Комітет з питань податкової та митної політики рекомендуватиме Верховній Раді схвалити в першому читанні проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо скасування оподаткування пенсій та зняття обмежень у виплаті пенсій для деяких категорій працюючих пенсіонерів» (реєстраційний номер 4542-4).

«На позачерговому засіданні комітету ми розглянули низку законопроектів про відміну оподаткування пенсій. З усіх законопроектів ми прийняли рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу за скороченою процедурою законопроект 4542-4 народного депутата Юрія Шухевича. Цей законопроект обрано тому, що він звільняє від оподаткування ще і пенсії працюючих пенсіонерів», – повідомила Ніна Южаніна.

Вона звернула увагу, що законопроект 4542-4 не має висновку Кабінету Міністрів. «Якщо звільнити від оподаткування пенсії працюючих пенсіонерів, це зменшить надходження до бюджету приблизно на 1,2 млрд. гривень. Чи готовий до цього уряд, невідомо. Тому не виключено, що до другого читання ця норма може бути знята і залишиться тільки норма про скасування оподаткування пенсій непрацюючих пенсіонерів», – сказала голова комітету.