Митна справа

Митницями ДФС заведено більше 19 тисяч справ про порушення митних правил на загальну суму майже 2 млрд. гривень

16.05.2016 / 14:20

Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останній рік фіскальною службою України здійснено ряд важливих кроків для запобігання виникненню митних правопорушень. Налагоджено співпрацю з рядом іноземних країн: здійснюється обмін інформацією з країнами ЄС у рамках проекту Twinning та з Республікою Білорусь — у рамках проекту PRINEX. Постійно ведеться аналітично-пошукова робота щодо запобігання та виявлення порушень на митниці. Автоматизована система аналізу та управління ризиками (АСАУР) здійснює оцінку ймовірності недотримання законодавства, у тому числі при визначенні митної вартості товарів.

За травень 2015 - квітень 2016 шляхом здійснення заходів щодо запобігання митним правопорушенням митницями ДФС заведено більше 19 тисяч справ про порушення митних правил на загальну суму майже 2 млрд гривень.

При цьому більше всього справ заведено у Львівській (3924), Волинський (2456), Закарпатський (2251) та Чернівецькій областях (1651) областях. «Тільки у цих регіонах складено більше 10 тисяч протоколів на суму близько 180 млн. гривень.