Новини

Українські спеціалісти вивчатимуть міжнародний досвід боротьби з корупцією

17.05.2016 / 09:30

ДФС має намір співпрацювати з Міжнародною академією з боротьби проти корупції. Про це повідомила начальник Управління міжнародних зв’язків Зінаїда Кукіна.

«Попередня домовленість про співробітництво була досягнута під час робочого візиту до Відня. Під час зустрічі обговорили можливість підписання меморандуму про співпрацю між Академією та нашими навчальними закладами. Академія практикує універсальний підхід до проблеми корупції. Це означає, що випускники матимуть достатньо теоретичних знань про корупцію та практичних навичок боротьби з нею» - наголосила Зінаїда Кукіна.

Представників Академії зацікавила можливість обміну досвідом з вищими навчальними та науковими закладами, які підпорядковані ДФС зазначила начальник Управління. Академія – це міжнародний проект. Вона створена за підтримки 51 країни. Серед засновників представлені країни всіх континентів.

Міжнародна академія з боротьби проти корупції була створена за ініціативи генерального секретаря ООН Пан Гі Муна у Відні. Її завдання – науково-практична підготовка майбутніх борців з корупцією.  Академію створювали за підтримки Управління ООН з боротьби з наркотиками та злочинністю, австрійського уряду та Європейського антикорупційного бюро.

Студенти Академії - судді, слідчі та поліцейські з усього світу. Окрім них, фінансисти, бізнесмени та політики вивчатимуть, як виникає організована злочинність та хабарництво. Головна мета навчання – поєднати теоретичний та практичний аспекти боротьби з корупцією.