Митна справа

Експериментальні митниці спрямували мільярд гривень на ремонт доріг

17.05.2016 / 11:10

Митниці ДФС, що беруть участь у «дорожньому експерименті» забезпечили надходження до бюджету 1,2 млрд гривень, які мають бути спрямовані на реконструкцію та ремонт доріг. Про цеповідомляється на сайті ДФС.

«Найбільшу ефективність на даний момент продемонстрували Київська міська, Волинська та Львівська митниці – за січень-квітень цього року на ремонт доріг було спрямовано відповідно 311,6 млн грн, 115,7 млн грн та 110,7 млн грн. Загалом, з початку експерименту на ремонт доріг зібрано більше 1,2 млрд грн», - розповів Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Зазначається, що з вересня в Україні реалізується безпрецедентний експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури зазначених регіонів, - 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів. Пілотний проект торкнувся спочатку Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, а в січні цього року до нього приєднався Київ.

Вважаю, що експеримент дозволить відчутно поліпшити транспортну інфраструктуру та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток областей, яких торкнувся проект», - підкреслив очільник.