Новини

Податки в агросекторі

17.05.2016 / 13:50

У Києві розпочав роботу Третій щорічний форум агроінвесторів  Agri Invest Forum «Україна: Створення нової інвестиційної стратегії». 

Серед учасників заходу відомі економісти, успішні інвестори, урядовці та політики, які в рамках Форуму мають презентувати стратегії розвитку та вдосконалення інвестиційного клімату України, продемонструвати тенденції агарних ринків, нові інвестиційні можливості та надати практичні поради в галузі аграрних інвестицій.

Одноденний Форум представлений в чотирьох панелях, пропонуючи дискусію навколо таких питань як: макроекономічний прогноз на 2016 рік; нові стратегії розвитку бізнесу від власників та генеральних директорів кращих аграрних підприємств; джерела фінансування: банківське кредитування, товарні кредити, нові фінансові інструменти для середнього агробізнесу, програми фінансування для великого агробізнесу від приватних та інвестиційних фондів.

Учасники агрофоруму також обговорюють питання стратегії реформування податкової системи та державної підтримки агросектору. Зокрема, йдеться про відновлення спеціального режиму ПДВ для аграріїв, перспективні зміни державної підтримки та оподаткування агросектору, вирівнювання податкового навантаження на гектар.

Цей щорічний форум проходить за підтримки ЄБРР. На думку оглядачів, він є чудовою платформою для встановлення нових зв’язків з генеральними та фінансовими директорами середнього та великого агробізнесу, представниками комерційних та інвестиційних банків та фондів, політиками та представниками українського уряду, міжнародними фінансовими інститутами.


Сергій СОБУЦЬКИЙ