Новини

Боротись із тіньовим оборотом підакцизних товарів можна за допомогою смартфона

18.05.2016 / 10:20

У рамках боротьби з корупцією Головне управління ДФС в Одеській області презентувало інноваційний проект «Check and drink». Проект було розроблено за підтримки ДФС.

Додаток дозволяє перевірити наявність у підприємств ліцензій на виробництво та реалізацію алкоголю, а також ліцензії на реалізацію тютюнових виробів в Одеській області.

«Додаток має на меті боротьбу з тіньовим оборотом підакцизної групи товарів та недопущення реалізації підакцизної продукції неповнолітнім особам», - зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час робочого візиту до Одеської області.

За його словами, програмний продукт розроблений як комп’ютерна програма, тому всі власники смартфонів зможуть встановити цей додаток на мобільний пристрій. Кожен громадянин може вільно користуватися програмою та попереджати про правопорушення, в тому числі з боку представників фіскальних органів.

«Користувачі додатку зможуть відправити скаргу щодо порушення компанією або підприємством законодавства: повідомити про проблеми з фіскальним чеком, реалізацію контрафактної продукції, реалізацію продукції неповнолітнім та інші порушення. Скарга відразу відправляється до ДФС та буде опрацьована в найкоротші строки», - підкреслив очільник служби.

Передбачається, що програма дозволить створити рівні умови для ведення бізнесу, зробить Одеський регіон більш привабливим для туристів та збільшить надходження до державного бюджету від реалізації підакцизної групи товарів.