Новини

ДФС працює над приєднанням до угоди про автоматичний обмін інформацією

20.05.2016 / 09:30

За весь минулий рік Державна фіскальна служба України опрацювала майже 2000 запитів в рамках обміну податковою інформацією з іноземними колегами. Про це повідомила начальник Управління міжнародних зв’язків Зінаїда Кукіна.

«У рамках боротьби з розмиванням податкової бази та ухиленням від оподаткування актуальним стало питання запровадження автоматичного обміну інформацією (AEOI). Ми плануємо приєднатися до цього процесу вже найближчим часом, адже без AEOI боротьба з податковим шахрайством та оптимізацією просто неможлива», - підкреслила Зінаїда Кукіна.

За її словами, наразі ДФС фіналізує звіт Глобального форуму ОЕСР (The Global Forum on Transparency and Exchange of Information for Tax Purposes) з тим, щоб мати можливість приєднатися до Багатосторонньої угоди про автоматичний обмін інформацією.

Учасниками Угоди вже є 82 країни, серед яких Кіпр, Британські Віргінські острови, Беліз, Бермуди та ін. країни, з яких потенційно можна буде отримувати всю необхідну податкову інформацію, яка наразі майже недоступна.