Новини

Акциз поповнює бюджет

20.05.2016 / 10:20

За інформацією, оприлюдненою  ГУ ДФС у м. Києві, за січень–квітень поточного року зібрано 457 млн. грн. акцизного податку.

Надходження до загального фонду місцевого бюджету становлять понад 439 млн. грн.

Фіскальною службою зібрано 403,1 млн. грн. акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі.

Крім того, службою зібрано 9 млн. грн. плати за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями й тютюновими виробами, 27,3 млн. грн. – плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями й тютюновими виробами.

До загального фонду держбюджету надійшло близько 17,4 млн. грн., а саме 3,3 млн. грн. з виготовлених в Україні підакцизних товарів; 14,1 млн. грн. податку від імпортерів підакцизної продукції.

За січень–квітень 2016 фахівцями фіскальної служби Києва до порушників законодавства за продаж неповнолітнім алкоголю й сигарет застосовано фінансових санкцій на суму  109 тис. грн.

Водночас анульовано 10 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і п’ять – на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.