Новини

Малі й середні підприємства мають стати сильнішими

23.05.2016 / 12:30

Сприятиме цьому відкриття в Україні 15 центрів підтримки малого й середнього бізнесу.

Інформацію про підписання угоди між ЄС та ЄБРР про відкриття в Україні таких центрів оприлюднила  прес-служба Кабміну. Відповідну угоду підписали глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський та директор представництва ЄБРР в Україні Шевка Аджунер.

У Києві та Львові вже працюють перші два центри підтримки бізнесу. У червні такий центр відкриється в Харкові, а згодом з’являться  в Одесі, Івано-Франківську, Рівному, Хмельницькому, Вінниці, Чернігові, Миколаєві, Кіровограді, Полтаві, Дніпрі, Краматорську й Запоріжжі.

«Угода відкриває перед українськими малими та середніми підприємствами шлях до широких можливостей для розвитку. Консультативна й фінансова допомога з боку ЄС та ЄБРР зробить ці компанії сильнішими й конкурентоспроможнішими як на внутрішніх, так і на міжнародних ринках. Створення мережі центрів підтримки бізнесу по всій країні також підтверджує нашу прихильність меті підтримки економічного зростання в Україні і демонструє увагу до цієї мети»,  —  заявив директор ЄБРР в Україні Шевка Аджунер.

Учасники зустрічі повідомили, що особливу увагу центри підтримки підприємництва приділятимуть підприємцям у сільському господарстві,  секторах енергоефективності, екологічного господарювання, поліпшення якості суспільних послуг та інфраструктури, інноваційних технологій.