Новини

До команди увійдуть перевірені і найкращі

23.05.2016 / 17:10

Голова ДФС України Роман Насіров повідомив про те, що планується формування 20 міжвідомчих бригад, які зможуть перекривати найризикованіші напрями та швидко реагувати на виявлення конкретних контрабандних вантажів. 

Міжвідомча угода про формування мобільних бригад, які боротимуться з правопорушеннями на митниці може бути підписана під час засідання Кабінету Міністрів 25 травня.

«Очікую, що вже в середу на Кабмін буде винесена міжвідомча угода. У кожній бригаді працюватиме митник, працюватиме податковий міліціонер або співробітник власної безпеки, буде прикордонник і буде ще одна людина з Національної поліції. Тобто будуть сформовані міжвідомчі бригади», -  повідомив Голова ДФС України. Основні регіони, де вони працюватимуть, - Волинський, Закарпатський, південні регіони, включаючи і Одесу, і Херсон, частково Миколаїв. Це  будуть Сумська та Харківська митниці. 

 «Практично ми вже проговорили ці питання багато разів і з прикордонниками, і з Національною поліцією, ми всі делегуємо наших найкращих перевірених людей для того, щоб це була справжня ефективна команда по боротьбі з митними правопорушеннями», - наголосив Роман Насіров.