Новини

Начальник ГУ ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик: Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити сприятливі умови розвитку підприємництва у регіоні

24.05.2016 / 15:40

З початку 2016 року фіскальною службою Івано-Франківської області до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження 1 млрд. 880 млн. грн., що на 636 млн. грн. більше фактичного збору у січні — квітні минулого року.

Про це повідомила начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

Особлива увага, за її словами, надається забезпеченню надходжень з податку на додану вартість. За січень-квітень цього року Головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області  до бюджету забезпечено  250,1 млн. грн. ПДВ, що на 25,4 млн. грн. перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини у січні — квітні 2016 року надійшло 858,6 млн. грн., що на 250,4 млн. грн,  або на 41,2%, більше, ніж у відповідному періоді 2015 року.

«Позитивним моментом роботи Івано-Франківської фіскальної служби є ініціювання змін податкового законодавства, які спрямовані на збільшення надходжень платежів до бюджету та унеможливлення мінімізації податкових зобов’язань. Так, за нашої ініціативи внесено зміни до Податкового кодексу в частині акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, в результаті чого лише по нашій області щомісячно бюджет отримує додаткових 5-6 мільйонів гривень платежу», — підкреслила Ірина Столярик.

Пріоритетним завданням, яке ставить перед собою керівництво Івано-франківської області, є налагодження співпраці з платниками податків та партнерські відносини з ними. Сьогодні фіскальна служба області активно співпрацює з найбільш авторитетними громадськими організаціями області, що представляють бізнес, до складу громадської ради при ГУ ДФС в області входять представники більше 40 громадських організацій.

«Переконана, лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити  сприятливі умови розвитку підприємництва у регіоні, запобігати правопорушенням у галузі податкових та митних відносин», — зазначила Ірина Столярик. 

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42