Новини

Імплементація «єдиного вікна» та електронізація сервісів ДФС – шлях до вдосконалення митної системи

24.05.2016 / 17:40

Голова ДФС Роман Насіров під час засідання круглого столу на тему: «Удосконалення митних процедур: на шляху спрощення та забезпечення прозорості» повідомив про головні результати реформування митного напряму ДФС.

Також очільник служби розповів про механізм прийняття попереднього рішення з визначення митної вартості товарів при митному оформленні, що повністю відповідає стандартам ЄС, механізм використовується наразі у пілотному режимі.

Роман Насіров наголосив, що важливими завданнями, які допоможуть вдосконалити митну систему України та налагодити взаємовідносини з бізнесом є імплементація «єдиного вікна» та електронізація сервісів ДФС.

Так, сьогодні максимально електронізовано процес адміністрування податків, зборів і ЄСВ. Успішно працюють «Електронний кабінет платника податків», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Декларування on-line» та інші сервіси.

«У майбутньому плануємо впровадити процедури автоматичного оформлення митних декларацій в залежності від рівня ризику: «зелений» коридор – оформлення відбувається в автоматичному режимі, «жовтий» коридор – посадова особа митниці перевіряє документи, «червоний» коридор - посадова особа митниці перевіряє документи і товари», – додав Голова ДФС.