Новини

Працюватиме інтелект

25.05.2016 / 11:10

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив про те, що він має практичний план ліквідації податкової міліції і найближчим часом його буде втілено в життя.

«Це питання місяців, а не років, як було раніше. А можливо, і швидше», – наголосив очільник фінансового блоку. Натомість буде створено аналітичний центр по боротьбі зі схемами ухилення від оподаткування.

«Практика засвідчує, що автоматами гроші не повернеш. Якщо проти тебе працює інтелект, то ти теж повинен бути з інтелектом, а не з автоматом», – розтлумачив свою позицію реформування Олександр Данилюк.

Водночас  міністр фінансів визнав, що наскоком ліквідувати податкову поліцію не вдасться, а потрібно йти «крок за кроком, крок за кроком».

Глава Мінфіну наголосив на тому, що вважає одним із ключових пріоритетів  на 2016 рік проведення 50% реформи ДФС, яка розрахована на три роки. Зі слів Олександра Данилюка, вона включатиме скорочення чисельності відомства й відновлення його кадрів.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України схвалив і відправив на повторне обговорення до Верховної Ради оновлені редакції проектів законів про реформу ДФС, підготовлених у рамках виконання програми реформ, затвердженої МВФ. Проекти потребували перегляду з огляду на зміну уряду.