Митна справа

Додаткове ПДВ від імпорту – 2,6 млрд. грн.

26.05.2016 / 17:10

Надходження ПДВ з ввезених на територію України товарів у січні-квітні склали більше 54 млрд. грн.

«За чотири місяці поточного року надходження ПДВ з ввезених на територію України товарів до державного бюджету України склали 54,3 млрд. грн. Індикативні показники виконано на 105%, що дозволило додатково залучити 2,6 млрд. грн.», – зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Він повідомив, що за звітний період найкращі показники у Київської та Київської міської митниць. Київській митниці вдалося зібрати 10,3 млрд. грн., на 23% перевищивши індикативні показники. «Завдяки ефективній роботі київських митників вдалося додатково зібрати 1,9 млрд. грн до бюджету», - наголосив Голова ДФС.

На Київській міській митниці за січень-квітень зібрали 9,9 млрд. грн. ПДВ з ввезених на територію України товарів. Індикативний показник, таким чином, виконано на 103%, до бюджету додатково залучено 335,7 тис. грн.

«Нагадаю, що з минулого року діє система електронного адміністрування ПДВ. Головною метою її впровадження є запобігання зловживань шляхом незаконного отримання відшкодування податку на додану вартість та спрощення його обліку і адміністрування», – зауважив Роман Насіров.