Новини

З початку року із незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму більше 300 млн грн.

31.05.2016 / 17:40

«Боротьба  з тіньовим бізнесом та корупцією залишається пріоритетним напрямом діяльності ДФС у 2016 році», — зазначив Голова  Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час прес-конференції 30 травня.

Зокрема, як результат реалізації Антикорупційної програми, за 4 місяці 2016 року за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС розпочато 195 кримінальних проваджень. До суду надіслано 34 кримінальних провадження, 7 осіб судом вже визнані винними у скоєнні злочинів.

Він також повідомив, що в рамках операції «Акциз – 2016» Податковою міліцією виявлено і ліквідовано 66 підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю (на 25 більше, ніж за аналогічний період минулого року), 2 цехи з нелегального виробництва спирту (у минулому році взагалі не виявлялись), а також припинено діяльність 12 незаконних виробництв паливно-мастильних матеріалів. Загалом, з початку року із незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму 302,9 млн грн.

«Для боротьби з тіньовим бізнесом ми також розробляємо цілий ряд законопроектів з  «деофшоризації». В першу чергу, мова йде про конкретний законопроект щодо Контрольованих іноземних компаній (КІК)», — наголосив Роман Насіров.

Серед інших планів на поточний рік, за словами очільника відомства, — приєднання до NCTS, запуск системи з націлювання по вантажам BMO, імплементація інституту уповноваженого економічного оператора (УЕО) та «єдиного вікна», збільшення кількості спільних пунктів пропуску, запровадження митного аташе, завершення реформи Офісу великих платників податків тощо.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 січня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42