Новини

Горизонти співпраці – неосяжні

02.06.2016 / 13:40

Після ратифікації Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною підприємці обох країн почали жваво цікавитися можливостями взаємних інвестицій повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Угода про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною була ратифікована у липні минулого року під час візиту тогочасного прем’єр-міністра Арсенія Яценюка до Оттави. Відтоді документ проходив процедуру перекладу, а також лінгвістичної та  юридичної вичитки. Підписання Угоди планується влітку цього року, а набрання чинності - на початку наступного.

«Усі бюрократичні процедури щодо остаточного ухвалення документа мають бути завершені до кінця 2016 року, тож український бізнес почав жваво цікавитися, як виходити на канадський ринок. Збільшився інтерес і з боку канадських компаній»,  – повідомив Шевченко.

З його слів, повідомляє Укрінформ, набрання чинності Угодою про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною створить багато нових незвичних ринків для українських підприємців. «Переконаний, що після запуску зони вільної торгівлі на нас чекатиме багато сюрпризів - ми побачимо нові, абсолютно неочікувані ринки для наших підприємців», - зазначив посол.

І додав, що «уже сьогодні десятки, якщо не сотні канадських компаній замовляють в Україні програмне забезпечення. Водночас Україна  імпортує канадську телятину та свинину,  а експортує індичку», -  повідомив дипломат.

Андрій Шевченко наголосив, що основною метою Угоди є «максимальна користь для малого і середнього бізнесу, який раніше не міг наважитися вийти на канадський ринок».