Митна справа

Українські митники вивчали засоби боротьби з незаконним переміщенням «хімічних прекурсорів»

08.06.2016 / 09:10

Тематичний короткостроковий семінар для працівників митниць ДФС було проведено в рамках програми «Глобальний щит» Всесвітньої митної організації.

Учасники семінару на тему: «Боротьба з незаконним переміщенням так званих «хімічних прекурсорів», які можуть використовуватись для виготовлення саморобних вибухових пристроїв. Класифікація, маркування та пакування небезпечних хімічних вантажів» ознайомлювалися з методами виявлення та ідентифікації хімічних речовин-прекурсорів, що можуть використовуватись для виготовлення саморобних вибухових пристроїв, класифікації та маркування небезпечних вантажів, огляду транспортних засобів на предмет приховування товарів/хімічних речовин, а також з міжнародною практикою здійснення аналізу та оцінки митних ризиків.

У рамках семінару, зокрема, обговорювалися питання застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, переміщення озоноруйнівних речовин, що на сьогодні заслуговують особливої уваги з боку митниці.

Учасників також поінформували про окремі нюанси здійснення експортного контролю та загроз поширення зброї масового ураження.

Отримані знання митники використовуватимуть на практиці під час повсякденної роботи.

Програма GlobalShield («Глобальний щит») Всесвітньої митної організації (ВМО) спрямована на міжнародну боротьбу з незаконним переміщенням так званих «хімічних прекурсорів», які можуть використовуватись для виготовлення саморобних вибухових пристроїв. Учасниками Програми «Глобальний щит» є більше сотні країн та міжнародних організацій.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42