Новини

Французький бізнес готовий до співпраці у різних напрямах українського АПК

13.06.2016 / 10:20

Україна та Франція співпрацюватимуть у сферах рослинництва, виноградарства та виноробства, а також у тваринництві та ветеринарній медицині.

Про це йшлося під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні пані Ізабель Дюмон, інформує прес-служба Мінагрополітики.

За словами Тараса Кутового, Україна та Франція мають широкі перспективи співпраці в АПК.

«Наші країни мають великий спектр дотичних напрямків, в яких ми можемо обмінюватися досвідом. Серед них -– рослинництво, виноградарство та виноробство. Також, відповідно до стратегії реформ АПК «3+5», ми приділимо особливу увагу розвитку тваринництва та ветеринарній медицині, і хотіли б залучити французьку сторону до цього процесу», – зазначив він.

У свою чергу, пані Ізабель Дюмон висловила зацікавленість стратегією «3+5», зокрема, планом земельної реформи. Представник Франції зазначила, що французький бізнес ретельно слідкує за ходом реформ в Україні і готовий до співпраці у різноманітних напрямках.

Також сторони обговорили важливість проведення чергового (четвертого) засідання Робочої групи з питань сільського господарства до кінця поточного року.

Нагадаємо, команда Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з Тарасом Кутовим розробила стратегічний планреформування галузі «3+5». Одним із трьох основних пріоритетів реформ є державна підтримка малих та середніх фермерів. Реформа держпідтримки передбачає створення комфортних умов для розвитку дрібних фермерських господарств та стимулювання виготовлення продукції.